PRZEŚLIJ MUZYKĘ

Niezal.pl Nieżal.pl

Bardzo chętnie słucham muzyki wydawanej niezależnie i tworzonej przez artystów doświadczonych, jak i dopiero rozpoczynających swoją przygodę z dźwiękiem. Słucham każdego nadesłanego albumu, bez względu na to, czy jest wydany przez wytwórnię, czy wypuszczony własnym sumptem. Chętnie też o muzyce piszę, dlatego śmiało ślijcie do mnie maile. Jednak jest kilka rzeczy, które są istotne:

1. Recenzuję tylko i wyłącznie EPki i pełne albumy – przynajmniej na ten moment.

2. Słucham każdej muzyki, jednak na tym blogu interesuje mnie głównie muzyka elektroniczna lub eksperymentalna.

3. Piszę subiektywnie i szczerze, dlatego proszę się liczyć z tym, że jeśli zdecyduję się umieścić tekst o twoim albumie, niekoniecznie napiszę, że mi się podobało. Zawsze jednak podkreślam powody, dla których muzyka mi nie podeszła.

4. Przyjmuję płyty tylko mailowo – proszę nie pisać na Instagramie / Facebooku. Adres, na który należy pisać znajdziesz w zakładce kontakt.

5. Proszę przesyłać tylko linki/kody do Bandcampa lub Soundclouda. Nigdy nie używałem i nie zamierzam używać żadnych aplikacji streamingowych. Nie ściągam też muzyki na komputer.

6. W mailu, oprócz linku, proszę o umieszczenie co najmniej podstawowych informacji o wykonawcy, opis albumu i datę premiery. Pomocne będą też linki do materiałów na temat wykonawcy.

Staram się odpisywać na każdą wiadomość (nawet jeśli muzyka mi się nie spodoba i nie będę o niej pisał), ale bardzo prawdopodobne, że czasem mogę być zbyt zajęty, proszę to uszanować. Czytam każdą wiadomość i sprawdzam każdy nadesłany album. Proszę nie spamować i nie przypominać się.

Jeżeli prowadzisz wytwórnię, to śmiało mój adres możesz umieścić w newsletterze. Chętnie będę śledził kolejne wydawnictwa.

Dziękuję za poświęcony czas i mam nadzieję do usłyszenia wkrótce!